Україна збільшила транзит газу

Читать на русском
Транзит газу через газотранспортну систему України в липні 2018 року зріс на 13% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Транзит газу через газотранспортну систему України в липні 2018 року зріс на 13% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Про це повідомила прес-служба Укртрансгазу в середу, 1 серпня, пише «Слово і Діло».

«Північний потік» зупинився на ремонт напередодні газових переговорівГазопровід Північний потік у Балтійському морі повністю зупинився на планово-попереджувальний ремонт до кінця місяця.

«За підсумками липня транзит газу через територію України зріс на 950 млн куб. м, або на 13%, в порівнянні з аналогічним місяцем 2017 року», - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що під час двотижневої зупинки на ремонт газопроводу Північний потік у Балтійському морі середньодобові обсяги транзиту газу з Росії до Європи через українську ГТС збільшилися на 20%.

Напередодні повідомлялося, що газопровід Північний потік запустили раніше після зупинки для проведення планових профілактичних робіт.

Раніше стало відомо, що компанія Nord Stream 2 почала прокладати перші труби в рамках спорудження газопроводу Північний потік-2, по якому газ буде прямо постачатися з Росії в Німеччину.

Нагадаємо, Молдова має намір імпортувати газ в обхід України.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: