Світовий банк підрахував кількість бідних в Україні

Читать на русском
Рівень бідності в Україні зараз вищий, ніж п'ять років тому. За межею бідності сьогодні живе 25 відсотків населення України.

Рівень бідності в Україні зараз вищий, ніж п'ять років тому. За межею бідності сьогодні живе 25% населення України.

Як пише «Слово і Діло», про це заявила директор Світового банку з питань України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, передає у вівторок, 17 липня, Укрінформ.

«Економічна криза, що почалася в Україні в 2014 році, призвела до того, що рівень бідності зараз вищий, ніж п'ять років тому. Якщо в 2014 році за межею бідності жили 15% населення України, то сьогодні - 25%», - зазначила Кахконен.

За її словами, економічний потенціал України вищий, ніж таких країн, як Польща, Румунія, Грузія, Індонезія.

«В Україні найбільший в Європі запас родючої землі. Вигідне і її географічне положення на перехресті Європи та Азії. Однак державна політика в плані розвитку економіки відстала на 20 років. Якщо будуть зміни, зокрема, створять прозорий ринок землі, буде і стимул для підвищення стандартів життя», - додала Кахконен.

Вона зазначила, що Світовий банк з 2014 року вклав в Україну більше, ніж в іншу країну.

«Вкладено 5,5 млрд доларів, причому половина коштів - 2,5 млрд доларів - у різні інвестиційні проекти, плюс 2 млрд - на підтримку регіональних бюджетів для проведення реформ, ще 500 млн доларів - на поставку газу. На жаль, не всі ці гроші використані в повному обсязі, і ми чекаємо рішень від уряду України», - пояснила Кахконен.

Раніше повідомлялося, що близько 12% опитаних українців вважають, що їм не вистачає коштів на купівлю продуктів харчування.

У лютому Кабінет Міністрів затвердив план заходів на 2018 рік щодо реалізації Стратегії подолання бідності.

А Міжнародний валютний фонд не включив Україну до переліку країн, що розвиваються з низьким доходом.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал