За рік населення Землі збільшилося приблизно на 83 млн людей, повідомляє німецький фонд «Населення Землі» (DSW).
Зараз на планеті проживає понад 7,635 мільярда людей.
Таким чином, кожні 10 секунд у світі народжується 26 людей, пише «Слово і Діло».
Найбільший приріст населення спостерігається в країнах Африки. Зараз на континенті проживає 1,3 млрд людей. За прогнозами DSW, до 2050 року це число досягне позначки 2,5 млрд. На думку експертів, однією з основних причин цього є численні випадки небажаної вагітності.
Кожна друга жінка в країнах на південь від пустелі Сахара має більше дітей, ніж вона хоче. Це пов'язано з недостатнім рівнем освіти і браком коштів контрацепції, розповіла голова фонду Рената Бер виданню Deutsche Welle.
На її думку, «якби всі могли вільно вирішувати, коли і скільки дітей вони хочуть мати і чи хочуть взагалі, ситуація для людей в бідних країнах покращилася б, а щорічний приріст чисельності світового населення скоротився б приблизно на чверть».
За даними ООН, Африка - найдинамічніший регіон Землі. Рівень народжуваності в Європі знижується, незважаючи на приріст населення, обумовлений міграцією.
У 2017 році населення планети становило 7,5 млрд людей. Для порівняння, в 2011 році на Землі проживало 7 млрд людей, в 1999-му - 6 млрд.
60% світового населення припадає на Азію, 16% - на Африку, 10% - на Європу, 9% - на Латинську Америку і Карибський басейн, 5% - на Північну Америку і Океанію. Найбільш населеними країнами є Китай і Індія.
Нагадаємо, МОЗ створює Нацраду з громадського здоров'я.
ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS
та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»