Омелян анонсував створення мережі електрозаправок

Читать на русском
У 2018 році в Україні розпочнуть створення мережі заправок для електромобілів із потужністю від 50 кіловат.

У 2018 році в Україні розпочнуть створення мережі заправок для електромобілів.

Як пише «Слово і Діло», про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі «5 каналу».

«Цього року приватна компанія запускає суперчарджери – електричні заправки з потужністю від 50 кіловат. Ми хочемо спільно ще з однією державною компанією цього року розпочати, а наступного року завершити встановлення суперчарджерів, але з більшою потужністю – 100-150 кіловат на кожну зарядку, щоб українці не боялися виїжджати за місто, а могли спокійно подорожувати. Наприклад, Київ-Одеса, знаючи, що вони проїхали 100-150 кілометрів, і кожні 100-150 кілометрів стоїть суперчарджер, ти витрачаєш 10-15 хвилин на каву і їдеш собі далі. Це змінить психологічну картину, адже зараз власники електрокарів хочуть постійно перебувати біля розетки», – пояснив Омелян.

Як відомо, з 1 січня при ввезенні нових і старих електромобілів в Україні скасована сплата акцизу та податку на додану вартість.

Крім того, продажі електромобілів в Україні в січні-червні зросли в 1,5 раза – до 1,9 тис. одиниць порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Нагадаємо, Омелян не виконав обіцянку в лютому внести до Верховної Ради законопроект про стимулювання попиту на виробництво електромобілів.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал