В Україні спростили умови розміщення ОВДП

Читать на русском
Національний банк України (НБУ) спростив умови розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП).

Національний банк України (НБУ) спростив умови розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП).

Як пише «Слово і Діло», про це повідомили у прес-службі регулятора.

Нацбанк програв суд за єврооблігаціями ПриватБанкуГосподарський суд Києва частково задовольнив позов власника єврооблігацій ПриватБанку – панамської компанії THEO Worldwide Corp, ухваливши стягнути з фінустанови $574 тис.

Згідно з постановою Про затвердження змін до положення про порядок проведення операцій, пов'язаних з розміщенням ОВДП №72, в рамках змін первинні дилери отримують можливість виступати у якості брокера для своїх клієнтів, купуючи ОВДП при первинному розміщенні від свого імені за дорученням і за рахунок своїх клієнтів.

Крім того, первинним дилерам надається можливість зараховувати облігації на власний рахунок в цінних паперах у разі несвоєчасного перерахування або неперерахування коштів клієнтом.

Документом також передбачено збільшення терміну надходження коштів від учасників розміщення до п'яти з двох робочих днів.

Документ вступає в силу з 1 вересня 2018 року.

Нагадаємо, у 2017 році Міністерство фінансів залучило до державного бюджету 32,8 млрд грн і $1,81 млрд за рахунок розміщення облігацій внутрішньої державної позики.

У 2018 році Україна запланувала випуск єврооблігацій до $2 млрд.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал