Україна запровадила квоти на імпорт сірчаної кислоти

Читать на русском
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення про запровадження квот на імпорт сірчаної кислоти та олеуму.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення про запровадження квот на імпорт сірчаної кислоти та олеуму.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«Комісія розглянула матеріали про результати проведення розслідування щодо імпорту в Україну сірчаної кислоти та олеуму, незалежно від країни походження та антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну деякої карбамідо-формальдегідної продукції походженням з РФ», - йдеться у повідомленні.

Як наголошується, за результатами розгляду матеріалів, було встановлено, що існує необхідність застосування захисних заходів.

«З метою захисту національного товаровиробника від зростаючого імпорту було застосовано спеціальні заходи щодо імпорту в Україну кислоти сірчаної та олеуму, незалежно від країни походження та експорту, у вигляді квотування імпорту в Україну строком на 3 роки», - повідомляє прес-служба.

«Для захисту національного товаровиробника карбамідо-формальдегідної смоли від недобросовісного імпорту Комісія прийняла рішення, яким застосувала остаточні антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну походженням з РФ зі ставкою антидемпінгового мита у розмірі 39,94 % строком на 5 років», - йдеться у повідомленні.

Також Комісія порушила антидемпінгові розслідування щодо імпорту в Україну прутків з вуглецевої та інших легованих сталей походженням з Білорусі та Молдови та цементу походженням з Росії, Білорусі та Молдови.

«За результатами проведених досліджень буде прийнято рішення щодо доцільності чи недоцільності застосування відповідних антидемпінгових заходів», - заявили у МЕРТ.

Раніше США скасували мито на українські добрива.

А Росія продовжила транзитні обмеження для України.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: