Денісовій відмовили в зустрічі із Сущенком

Читать на русском
Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова не змогла зустрітися з засудженим в РФ українським журналістом Романом Сущенком.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова не змогла зустрітися з засудженим в РФ українським журналістом Романом Сущенком.

Як пише «Слово і Діло», про це у вівторок, 26 червня, вона написала на своїй сторінці в соцмережі в Facebook.

За її словами, було зроблено все, аби зустрітися з Романом Сущенком.

«Всі необхідні документи надала ще 14 червня. Наступного дня, 15 червня, отримала дозвіл Московського міського суду на відвідування Романа. Копію цього дозволу направила в Лєфортово того ж дня. 18 червня о 9:00 надала документи в Лєфортово. О 14:30 мені було відмовлено в зустрічі з Романом без будь-яких пояснень», - написала Денісова.

Вона зазначила, що 20 червня знову звернулася в Московський міський суд.

«Зустрічі з головою суду, мої щогодинні дзвінки, листи з проханням прискорити вирішення результату не дали. Сьогодні, 26 червня, о 9:00 зустрілася із заступником голови суду Фоміним, який повинен прийняти рішення. Він сказав, що «питання з вирішення дуже складне, але він обов'язково прийме рішення сьогодні після 15:00». Зараз рішення є. У зустрічі з Романом Сущенком мені відмовлено», - заявила Денісова.

Раніше повідомлялося, що Людмилу Денісову не пустили до ув'язненого в Росії Романа Сущенка.

Нагадаємо, в Москві зустрілися омбудсмени України і Росії. В ході переговорів було вирішено синхронно нанести перші візити ув'язненим.

Український омбудсмен Людмила Денісова з 15 червня перебуває в Росії, але їй постійно відмовляють у зустрічах з українськими в'язнями. Нещодавно вона заявила, що їй відмовили навіть у відеозв'язку з засудженим в РФ режисером Олегом Сенцовим.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал