ЄС відреагував на зустріч Трампа з Кім Чен Ином

Читать на русском
Підписана угода між президентом США Дональдом Трампом і лідером Північної Кореї Кім Чен Ином є сигналом про повну і незворотну денуклеаризацію Корейського півострова.

Підписана угода між президентом США Дональдом Трампом і лідером Північної Кореї Кім Чен Ином є сигналом про повну і незворотну денуклеаризацію Корейського півострова.

Про це йдеться в заяві верховного представника ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Федеріки Федеріка Могеріні, пише «Слово і Діло».

Підсумки першого саміту США-КНДР: чи вдалося Трампу щось змінити?У Сінгапурі пройшла перша в історії зустріч чинного президента США Дональда Трампа з лідером Північної Кореї. Підсумки підбивали експерти.

На її думку, зустріч в Сінгапурі підтверджує, що дипломатія є «єдиним способом просування до міцного миру на Корейському півострові».

Федеріка Могеріні зазначила, що зустріч Трампа з Кім Чен Ином є важливим і необхідним кроком на шляху до позитивних змін в міжкорейських відносинах.

«Кінцева мета, яку поділяє вся міжнародна спільнота і яка задекларована Радою безпеки ООН, - це повна та необоротна денуклеаризація Корейського півострова. Спільна заява, підписана лідерами США і КНДР сьогодні, дає чіткий сигнал про досягнення цієї мети», - йдеться в заяві.

Вона ще раз нагадала, що ЄС як і раніше готовий сприяти подальшим крокам, спрямованим на забезпечення довгострокового миру, безпеки і процвітання на Корейському півострові, вільному від ядерної зброї.

Раніше повідомлялося, що Кім Чен Ин не відповіли Трампу, чи відмовиться від ядерної зброї.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал