МОН планує автоматизувати жеребкування на вступ для першокласників

Читать на русском
В 2019 році почнеться автоматизація процесу жеребкування для зарахування дітей в перший клас

В 2019 році почнеться автоматизація процесу жеребкування для зарахування дітей в перший клас.

Про це йдеться в заяві Міністерства освіти і науки України, пише Слово і Діло

В роз'ясненні зазначається, що МОН збирається створити реєстри, які будуть використовуватися для зарахування дітей в перший клас.

«Введення реєстрів передбачає, що принцип територіальної доступності збережеться, тобто право гарантованого місця в школі будуть мати діти, які проживають на території обслуговування закладу. У системі буде зашитий механізм автоматизованої жеребкування», - додали в МОН.

Відзначається, що поки реєстри знаходяться ще на етапі розробки, було запропоновано процедуру проведення жеребкування безпосередньо в школах.

Два роки на посаді міністра освіти: топ-10 обіцянок Лілії ГриневичМіністр освіти Гриневич змогла впровадити 12-річну систему освіти в школах і має намір ліквідувати черги до дитячих садків до 2020 року.

«Процедура виписана таким чином, щоб вона була не чутлива до зловживань і відкритою для контролю широкої громадськості», - йдеться в повідомленні.

За даними порталу, 20 квітня 2018 року міністр освіти Лілія Гриневич пообіцяла, що всі підручники шкільної програми будуть викладені в електронному вигляді до 1 вересня 2018 року.

Топ-10 обіцянок Лілії Гриневич – в нашому матеріалі за посиланням.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал