На протести в Москві проти блокування Telegram вийшли тисячі людей

Читать на русском
У Москві на мітинг на підтримку месенджера Telegram, що проходить на проспекті Сахарова, прийшли близько 5 тисяч осіб.

У Москві на мітинг на підтримку месенджера Telegram, що проходить на проспекті Сахарова, прийшли близько 5 тисяч осіб.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на активістів.

Збій в Telegram пояснили проблемами в електромережах НідерландівНазвана причина масштабного збою, через який в низці країн світу припинив роботу месенджер Telegram.

На мітинг прийшов опозиціонер Олексій Навальний. Політик заявив, що через співробітників поліції йому вдалося не відразу потрапити на майданчик, де проходить акція.

У той же час, Новая газета повідомляє, що, за останніми даними Білого лічильника, на акцію пройшли понад 7 тисяч осіб.

На рамках зупиняють людей з плакатами FuckRKN, забирають прапори на підтримку фемінізму (оскільки вони не відповідає тематиці), учасники також говорять, що забирають плакати про президента Росії Володимира Путіна.

Учасники мітингу тримають плакати з написами: «Спасибі, RKN, тепер я знаю, що таке VPN, Tor, Proxy», «RKN and Zharov watching you», багато картинок з «Big brother», «Інтернет належить нам, а не фсбшному майору». Багато протестувальників принесли великі сконструйовані літаки з ватману.

Мітинг протесту проти заборони в Росії месенджера Telegram організували активісти Лібертаріанської партії Росії. Мітинг підтримав засновник Telegram Павло Дуров.

Влада Москви погодила акцію за участю п'яти тисяч осіб.

Приводом для акції стали дії Роскомнагляду, який з 16 квітня блокує Telegram через відмову засновника месенджера Павла Дурова надати ФСБ ключі для шифрування листування користувачів.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: