МОЗ відсторонив іще одного ректора медуніверситету

Читать на русском
Міністерство охорони здоров'я вілсторонило від виконання службових обов'язків ректора Одеського національного медичного університету Валерія Запорожана.

Міністерство охорони здоров'я відсторонило від виконання службових обов'язків ректора Одеського національного медичного університету Валерія Запорожана.

Про це повідомляє прес-служба відомства у вівторок, 24 квітня, пише «Слово і Діло».

«Підстава – складений співробітниками Національної поліції України протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, щодо Валерія Запорожана», – йдеться в повідомленні.

До завершення розгляду справи, яка проходитиме в Приморському районному суді Одеси, обов'язки ректора університету виконуватиме проректор із науково-педагогічної роботи Валерія Марічереда.

При цьому в міністерстві, посилаючись на закон «Про запобігання корупції» (ст. 65, ч. 5), відзначили, що особа, щодо якої склали протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, може бути відсторонена від виконання службових обов'язків до завершення розгляду справи.

Раніше МОЗ звільнив ректора Національного медуніверситету ім. Богомольця Катерину Амосову. Відповідний наказ підписав держсекретар МОЗ Артем Янчук 30 березня.

Нагадаємо, ректором Національного авіаційного університету став Володимир Ісаєнко.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: