Папа Римський побажав Україні миру

Читать на русском
Папа Римський Франциск побажав Україні «плодів світу» в ході традиційного великоднього послання Urbi et Orbi (Місту і світу) на площі Святого Петра в Римі.

Папа Римський Франциск побажав Україні «плодів світу» в ході традиційного великоднього послання Urbi et Orbi (Місту і світу) на площі Святого Петра в Римі.

Як інформує «Слово і Діло», про це повідомляє українська служба Радіо Ватикану в неділю, 1 квітня.

«Плодів світу просимо для України, щоб зміцнювалися кроки на користь згоди і були полегшені можливості для здійснення гуманітарних ініціатив, в яких потребує населення», - заявив глава Католицької церкви.

У своєму зверненні він також згадав про інші гарячі точки планети, які потребують «плодів світу» - зокрема, це Сирія, Ізраїль, Ємен, Судан, Корейський півострів, Венесуела.

«Ми, християни, віримо і знаємо, що Христове воскресіння - це справжня надія світу, яка не розчаровує. Це сила пшеничного зерна - та сила любові, яка знижується і віддається до кінця, і яка дійсно оновлює світ. Ця сила також і сьогодні приносить плід в борознах нашої історії, зазначеної багатьма несправедливостями і насильством», - проголосив понтифік.

Папа також побажав «плодів нового життя дітям, які, через війни і голод ростуть без надії, позбавлені освіти та медичної допомоги, а також для похилих віком, відкинутих, немов непотріб».

Політикам Франциск бажає «завжди поважати людську гідність, з зреченням віддаватися служінню загальному благу і забезпечувати розвиток і безпеку своїх громадян».

Як повідомлялося, Папа Римський Франциск починає і закінчує свій день «по-українськи».

Нагадаємо, сьогодні, 1 квітня, християни західного обряду відзначають світле Воскресіння Господнє.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: