В Україні подорожчали квитки на потяги

Читать на русском
В Україні з 1 квітня 2018 року підвищується тариф на перевезення пасажирів у внутрішньому залізничному сполученні на відсоток.

В Україні з 1 квітня 2018 року підвищується тариф на перевезення пасажирів у внутрішньому залізничному сполученні на 1%.

Як інформує «Слово і Діло», про це повідомляє Центр транспортних стратегій.

Відповідні коефіцієнти були зафіксовані наказом Міністерства інфраструктури від 19 березня 2012 року і змінами в тарифах, внесеними наказом відомства від 21 липня 2014 року. Так, з 1 по 27 квітня застосовується коефіцієнт 1,02 (у березні застосовувався коефіцієнт 1,01), а в період травневих свят - з 28 квітня по 8 травня - коефіцієнт 1,03.

Згідно з інформацією видання, вже 9 травня (і тільки в цей день) квиток можна буде купити зі знижкою 20%. Дешевше придбати залізничний проїзний документ можна тільки 31 грудня, коли застосовується коефіцієнт 0,7.

Нагадаємо, з 1 квітня 2018 року очікувалося підвищення тарифів на залізничні пасажирські перевезення на 12%, а в цілому до кінця року - на 25%. Пізніше стало відомо, що відповідний проект наказу Міністерства інфраструктури України ще перебуває на узгодженні в низці органів.

Раніше «Укрзалізниця» призначила додаткові поїзди до Великодня.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал