4G зв'язок: мобільним операторам видадуть документи

Читать на русском
Український державний центр радіочастот готовий до видачі компаніям мобільного зв’язку перших дозвільних документів на експлуатацію базових станцій зв’язку четвертого покоління.

Український державний центр радіочастот, починаючи з 30 березня, готовий до видачі компаніям мобільного зв’язку перших дозвільних документів на експлуатацію базових станцій зв’язку четвертого покоління.

Як пише «Слово і Діло», виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько зазначив, що днями Генеральний штаб ЗС України погодив операторам документи на використання радіочастотного ресурсу.

Петро ПорошенкоНародний депутат України
Порошенко запевнив, що у надзвичайно короткі терміни в Україні з'явиться 4G зв'язокСказано 12 березня 2018 р.Статус обіцянки: Виконано

«Довгоочікуваний 4G в діапазоні 2600 МГц нарешті стане доступним. Тому це приємна новина і для користувачів послуг, які одними з перших отримають переваги сучасної технології – надійний та швидкісний Інтернет», – наголосив Вадим Гулько.

Виконавчий директор також відзначив, що після отримання операторами відповідних ліцензій, стане реальністю впровадження 4G в діапазоні 1800 МГц.

«4G – перспектива не одного дня. Технологія буде впроваджуватись як і 3G – поступово. Проте фахівці УДЦР, як і раніше, будуть сприяти процесу розгортання мережі максимально ефективно», – додав Вадим Гулько.

Стало відомо, коли запустять 4GТрійка українських мобільних операторів прогнозує запуск технології мобільного зв'язку четвертого покоління (4G) в діапазоні 1800 МГц в липні поточного року.

Також нагадаємо, що попередньо Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Рішенням №157 від 20.03.2018 дозволила Українському державному центру радіочастот знизити тарифи на послуги, які пов’язані з підготовкою висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, оформленням дозволів на їх експлуатацію, а також радіочастотним моніторингом технологій 4G.

Раніше повідомлялося, що три найбільші українські мобільні оператори виграли лоти, щоб купити ліцензії на 4G-зв'язок в діапазоні 1800 МГц.

Також генпрокурор Юрій Луценко розказав, що ГПУ прорахує вартість торгів.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал