Ціна біткойну знижується, але тримається вище 9 тисяч

Читать на русском
Біткойн, найпопулярніша і найдорожча криптовалюта в світі, під час сьогоднішніх торгів продовжує слабо дешевшати, наближаючись до позначки  9 тис долл, інші найбільші віртуальні валюти також слідують цій динаміці.

Біткойн, найпопулярніша і найдорожча криптовалюта в світі, під час сьогоднішніх торгів продовжує слабо дешевшати, наближаючись до позначки $ 9 тис, інші найбільші віртуальні валюти також слідують цій динаміці.

Як пише «Слово і Діло» з посиланням на дані порталу CoinMarketCap на 8:47 мск, біткойн подешевшав на 2,34% до $ 9,189 тис. На біржі Bitfinex криптовалюта опустився в ціні на 2,44% до $ 9,144 тис., на OKEx - на 2,28% до $ 9,146 тис., повідомляє РІА «Новини».

Вартість біткойна досягла майже 11 тисяч доларів за монетуСьогодні максимальна ціна біткойна склала 10, 931 тис. доларів, найнижча - 10,222. При цьому вартість криптовалюти Ethereum становить 879,42 доларів.

Що стосується альтернативних криптовалют, то Ethereum подешевшав на 2,44% до $ 693,05, Ripple - на 1,3% до $ 0,79, Bitcoin Cash знизився в ціні на 4% до $ 1043,07. Капіталізація ринку криптовалют, за даними CoinMarketCap, становить на цей момент $ 372,95 млрд. На частку біткойну припадає приблизно 42% всього ринку криптовалют.

Як відзначає аналітик Forex Club Іван Марчена, «негативний фон для криптовалют підтримується повідомленнями про те, що Японія має намір закликати країни G20 до посилення заходів, що запобігають використанню віртуальних валют для відмивання грошей».

«У плані підготовки до зустрічі (19-20 березня) G20 член ради керуючих ЄЦБ Бенуа Кюре заявив, що криптовалюта є жалюгідною подобою грошей. На зустрічі G20 будуть обговорюватися біткойни і інші електронні валюти, засновані на технології блокчейн», - йдеться в огляді експерта.

Як відомо, африканська країна Сьєрра-Леоне використовувала технологію блокчейн в підведенні підсумків президентських виборів.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...