З директора Інституту агроекології зняли електронний браслет

Читать на русском
Райсуд столиці зменшив кількість обов'язків, покладених на керівника однієї з науково-дослідних установ.
Орест Фурдичкофото: «Слово і Діло»

З підозрюваного детективами НАБУ в отриманні неправомірної вигоди директора Інституту агроекології і природокористування Ореста Фурдичка зняли електронний браслет.

Таке рішення ухвалив суддя Солом'янського районного суду міста Києва за результатами розгляду клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про продовження запобіжного заходу, повідомляє «Слово і Діло».

Прокурор у судовому засіданні вказував, що ризики переховування від органів досудового розслідування, знищення, приховування або спотворення доказів, а також незаконно впливати на потерпілого, свідків, іншого підозрюваного не зменшилися. Тому в САП просили продовжити дію всіх обов'язків.

Адвокат і підозрюваний виступали проти задоволення клопотання й підкреслювали, що, на їхню думку, існування зазначених ризиків не доведене.

Однак суддя погодився з доводами прокурора САП і частково задовольнив клопотання, подовживши дію наступних обов'язків: прибувати за першою вимогою; повідомляти про зміну місця проживання та/або роботи; не відлучатися з Києва та Києво-Святошинського району Київської області без дозволу; утримуватися від спілкування з фігурантами та здати на зберігання закордонні паспорти. Водночас обов'язок носити електронний браслет суд скасував.

Нагадаємо, суд продовжив відсторонення директора Інституту агроекології.

Раніше Фурдичку дозволили їздити до Києва.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал