Стали відомі перші медалі на Олімпіаді-2018

Читать на русском

У перший день проведення зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані розіграно 5 комплектів нагород, найбільше медалей 10 лютого завоювали спортсмени з Нідерландів.

Про це інформує «Слово і Діло» з посиланням на результати гонки на сайті Олімпіади.

Зимові Олімпійські ігри: як виступала збірна України в 1994-2014 рокахСьогодні в Південній Кореї відкрилися зимові Олімпійські ігри. Слово і Діло згадує, як виступила збірна України в попередні роки.

Зокрема, на їхньому рахунку - чотири нагороди, одна з яких – «золото», дві - «срібло», одна - «бронза».

Два «золота» виграли атлети Німеччини. По одній «золотій» медалі здобули спротсмени Південної Кореї та Швеції.

Найкращим результатом українців в цей день стало 14 місце Віти Семеренко у біатлонному спринті.

Зазначимо, що збірна Німеччина з двома нагородами очолила і медальний залік після першого дня змагань.

Як відомо, 9 лютого у Пхьончхані відкрилися XXIІI зимові Олімпійські ігри.

Україну на Олімпіаді представляють 33 спортсмени у 9 з 15 видів спорту.