АМКУ розслідує змову на ринку курячого м'яса

Читать на русском
АМКУ проводить дослідження ринку курячого м'яса й, за попередніми даними, допускає наявність цінової змови між окремими учасниками.

АМКУ проводить дослідження ринку курячого м'яса й, за попередніми даними, допускає наявність цінової змови між окремими учасниками.   Про це повідомила перша заступниця голови АМКУ-державний уповноважений Марія Нижник, пише «Слово і Діло» з посиланням на «Українські новини».

Ремонт доріг: АМКУ викрив змову будівельних фірмАМКУ оштрафував будівельно-монтажні компанії СК Дорлідер, СК Дорсервис, Південьдортех на загальну суму понад 37 млн ​​гривень за антиконкурентні дії під час закупівель послуг з ремонту автодоріг.

Вона зазначила, що дослідження ринку триває – регулятор аналізує отриману інформацію та стан конкуренції на ринку.

АМКУ запросив інформацію про подорожчання курятини в 2017 році в 9 найбільших торгових роздрібних мереж і найбільших виробників – компаній «Агро-Овен», «Комплекс Агромарс» і «Миронівський хлібопродукт», вона була надана, але окрему інформацію ще необхідно уточнити й перевірити.

«За попередніми результатами дослідження ринку курячого м'яса, АМКУ наразі розглядає 2 можливих порушення законодавства про захист економічної конкуренції: перше – це зловживання монопольним домінантним становищем одним із виробників, друге – антиконкурентні узгоджені дії виробників у плані узгодження цінової політики», – йдеться в повідомленні.

Після уточнення інформації, яка запитується від окремих учасників ринку, зокрема «Миронівського хлібопродукту», регулятор зробить висновки про наявність або про відсутність ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Нагадаємо, в листопаді минулого року Антимонопольний комітет України звернув увагу на систематичне й одночасне підвищення цін низкою мереж АЗС.

Як відомо, АМКУ завершив розслідування змови держбанків.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...