Звільненим із полону українцям нададуть грошові компенсації

Читать на русском
Всім українцям, яких 27 грудня звільнили з полону на Донбасі, виплатять матеріальну допомогу і зарахують час перебування в полоні до трудового стажу.

Всім українцям, яких 27 грудня звільнили з полону на Донбасі, виплатять матеріальну допомогу й зарахують час перебування в полоні до трудового стажу.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Еспресо».

Рева також відзначив, що військовослужбовцям, які потрапили в полон, той час зарахують як учасникам бойових дій.

«Наша пропозиція буде в тому, щоб надати кожному з тих, кого вчора звільнили, по 100 тисяч гривень. Період, коли людина незаконно утримувалася бойовиками, буде зарахований до трудового стажу. Якщо військовослужбовець потрапив до полону, цей термін йому зарахують як учаснику бойових дій – у потрійному варіанті», – сказав Рева.

Міністр зазначив, що звільненим із полону українцям також нададуть інші види соціальної допомоги.

Оприлюднили список українців, що повернулися з полону бойовиків73 українців повернулися з полону бойовиків ОРДЛО, в списку, серед інших, бійці батальйону «Кривбас» і «кіборги».

«Нами підготовлений проект постанови про надання матеріальної допомоги кожному з тих, хто звільнений. Зараз на місця йдуть мої доручення, щоб кожне управління соціального захисту за адресою вивчило потреби цих людей: у когось працевлаштування, у когось реабілітація, комусь потрібно полікуватися. Ми все це вивчаємо й відразу починаємо з ними працювати. Кожна людина має відчувати, що повернулася додому, й країна не просто зустріла її квітами й забула, а ще й повертає до мирного життя», – додав Рева.

Нагадаємо, Київ і «ДНР» 27 грудня обмінялися полоненими.

У ГПУ назвали точну цифру звільнених полонених.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: