Гройсман про перекладача-шпигуна: перевіряли багато разів

Читать на русском
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що затриманий перекладач Станіслав Єжов перевірявся неодноразово.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що затриманий перекладач Станіслав Єжов перевірявся неодноразово.

Про це він сказав на прес-конференції 22 грудня, пише «Слово і Діло».

Як працюють міністри Гройсмана? Дайджест обіцянок уряду з 13 до 19 грудняЗа останній тиждень члени українського уряду виконали сім обіцянок, однак п'ять встигли провалити

«Щодо ретельної перевірки. Слухайте, ну його перевіряли багато разів. І, якщо не виявили, то тут є питання», – сказав прем’єр.

Гройсман переконаний, що ситуацію зі шпигуном у прем'єра може бути в будь-якій країні.

«Це є… в будь-якій країні можуть бути такі загрози», – сказав він.

Гройсман додав, що до роботи в протоколі прем'єр-міністра Єжов працював на низці державних посад, і ніхто його не викрив.

«Перше – він працював дуже багато років у органах влади, дипломат у представництвах, Адміністрації президента, уряді, в парламенті, але лише ми його виявили», – сказав Гройсман.

Він вкотре нагадав, що шпигуна «вели» тривалий час.

«Можу сказати, що не один місяць ми працювали спільно із СБУ – вони виконували свою роботу, а ми надавали максимальне сприяння, щоб усе-таки виявити, хто в нас щур. І виявили. І відразу, як було все доведено, він був затриманий», – сказав прем’єр.

Він також наголосив, що заплямувати його тим, що його перекладач був шпигуном, не вийде.

«Хтось, можливо, хотів використати цю ситуацію, щоб мене дискредитувати. Наголошую, що, по-перше, на мене це не діє – я буду виявляти будь-які такі прояви й публічно про них говорити, не треба нічого від суспільства приховувати. І всім іншим ворогам передаю вітання й хочу сказати, що все буде добре», – підсумував Гройсман.

Як відомо, 20 грудня Служба безпеки України затримала на робочому місці чиновника секретаріату Кабміну, який передавав російським кураторам інформацію про діяльність українського уряду.

ЗМІ з’ясували, що йдеться про Станіслава Єжова – заступника керівника протоколу прем'єр-міністра. СБУ кілька місяців «вела» його за згодою прем'єр-міністра Володимира Гройсмана для документування контактів Єжова з російськими спецслужбами.

За даними СБУ, затриманий інформував спецслужби Росії про зарубіжні поїздки та переговори прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

22 грудня Шевченківський райсуд Києва обирає запобіжний захід Станіславу Єжову. Суд проходить у закритому режимі.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...