Омелян озвучив вартість лоукост-перельотів до Європи

Читать на русском
Міністр інфраструктури Володимир Омелян висловив думку, що ціна лоукост-квитків до європейських країн у середньому складе 30-50 євро.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян висловив думку, що ціна лоукост-квитків до європейських країн у середньому становитиме 30-50 євро.

Про це він заявив у інтерв'ю «Народній правді», пише «Слово і Діло».

«Якщо середній квиток на автобус коштує 50-100 євро, якщо залізницею це складе плюс-мінус таку ж ціну, то відповідна ціна в 30-50 євро для лоукосту до країни Європи була б абсолютно адекватною», – зазначив міністр.

За його словами, це стане кроком до моделі конкуренції між різними видами транспорту. Міністр також зазначив, що на український ринок можуть зайти відразу кілька бюджетних авіакомпаній.

Лоукостери, комфортна залізниця і гроші на дороги: як Омеляну вдається виконувати власні обіцянкиВолодимир Омелян із 35 обіцянок, зафіксованих Словом і Ділом, поки виконав лише 2, ще 25 – залишаються в процесі виконання.

«Ми сподіваємося, що це буде не один лоукост, а їх буде більше. Але це вже залежатиме від переговорів державних аеропортів та інших аеропортів, які вестимуть такі переговори. Ставки високі», – заявив Омелян.

Раніше Омелян пообіцяв залучити в Україну ще три лоукости.

Крім того, Омелян обіцяє польоти Ryanair з України вже наступного року.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: