Розенко розповів про зарплати українців

Читать на русском
В Україні заробітна плата жінок становить лише 80 відсотків зарплати чоловіків. Віце-прем’єр Павло Розенко розповів, у кого яка зарплата.

В Україні заробітна плата жінок становить лише 80% зарплати чоловіків, торік цей відсоток становив 70% і менше.

Як інформує «Слово і Діло», про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко під час першого Українського жіночого конгресу, передає «Радіо Свобода».

«Перше півріччя 2017 року показало нам, що середньомісячна зарплата жінок становить лише 80% середньомісячної зарплати чоловіків. Безумовно, ми бачимо певне покращення ситуації порівняно з попередніми роками, коли цей відсоток становив 70 і менше, але очевидно, що нам є над чим працювати», – сказав Розенко.

Він зазначив, що пов’язує незначний підйом рівня середньої заробітної плати жінок зі зростанням мінімальної зарплати до 3200 гривень.

Павло РозенкоВіце-прем'єр-міністр України
Розенко обіцяє виділити додаткові кошти, якщо Держбюджету на 2016 рік не вистачить для субсидійСказано 29 квітня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

«Очевидно, що цього недостатньо, адже ми чудово розуміємо, що питання оплати праці дуже тісно пов’язане в цілому із соціальним захистом родини, у тому числі із майбутнім пенсійним забезпеченням жінок», – заявив Розенко.

Нагадаємо, в Україні офіційний рівень безробіття в жовтні 2017 року знизився до 1,1%.

А чергове підвищення мінімальної заробітної плати відбудеться у 2018 році. Її рівень повинен складати більше 3700 гривень.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...