Розенко розповів про зарплати українців

Читать на русском
В Україні заробітна плата жінок становить лише 80 відсотків зарплати чоловіків. Віце-прем’єр Павло Розенко розповів, у кого яка зарплата.

В Україні заробітна плата жінок становить лише 80% зарплати чоловіків, торік цей відсоток становив 70% і менше.

Як інформує «Слово і Діло», про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко під час першого Українського жіночого конгресу, передає «Радіо Свобода».

«Перше півріччя 2017 року показало нам, що середньомісячна зарплата жінок становить лише 80% середньомісячної зарплати чоловіків. Безумовно, ми бачимо певне покращення ситуації порівняно з попередніми роками, коли цей відсоток становив 70 і менше, але очевидно, що нам є над чим працювати», – сказав Розенко.

Він зазначив, що пов’язує незначний підйом рівня середньої заробітної плати жінок зі зростанням мінімальної зарплати до 3200 гривень.

«Очевидно, що цього недостатньо, адже ми чудово розуміємо, що питання оплати праці дуже тісно пов’язане в цілому із соціальним захистом родини, у тому числі із майбутнім пенсійним забезпеченням жінок», – заявив Розенко.

Нагадаємо, в Україні офіційний рівень безробіття в жовтні 2017 року знизився до 1,1%.

А чергове підвищення мінімальної заробітної плати відбудеться у 2018 році. Її рівень повинен складати більше 3700 гривень.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...