Клімкін повідомив про загрозу з боку РФ

Читать на русском
Через дії Росії на Донбасі виникли екологічна і гуманітарна катастрофи. Також глава МЗС упевнений, що міжнародне співтовариство має посилити тиск на РФ.
Павло Климкін

Через дії Росії на Донбасі виникли екологічна і гуманітарна катастрофи.

Як інформує «Слово і Діло» з посиланням на Укрінформ, про це в ході Міжнародного форуму в Канаді повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

У Росії відреагували на слова Клімкіна про зброю від СШАУ Росії обурені можливими поставками США зброї для України і вважають, що це не змусить піти Москву не ескалацію конфлікту, тому що не вважають себе його учасниками.

«На Донбасі зараз панує майже гуманітарна та екологічна катастрофа, оскільки значна кількість вугільних шахт затоплені, водо- і електропроводів стають метою обстрілів, проте росіяни не реагують, оскільки вони задіяні в контрабанді, «чорних» і сірих «операціях в регіоні», - сказав Клімкін.

Глава МЗС упевнений, що міжнародне співтовариство має посилити тиск на РФ, проте, за його словами, єдиної позиції з цього приводу немає.

«Нам слід проявляти більше солідарності і надавати на Росію більше політичного тиску великою кількістю санкцій, однак спільної позиції з цього приводу немає», - зазначив міністр.

Також Клімкін заявив, що гібридна війна, яку Росія веде проти Заходу, вимагає «координованої відповіді на протидію цим загрозам».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...