У Німеччині підрахували біженців

Читать на русском
До категорії тих, хто шукає захист іноземців зараховують громадян, що приїхали в Німеччину, яким на батьківщині загрожує серйозна небезпека.

На кінець грудня 2016 року, в Німеччині перебувало 1,6 млн біженців.

Як інформує «Слово і Діло», з посиланням на Deutsche Welle, про це повідомило Федеральне статистичне відомство у Вісбадені.

За кермом вантажівки в Берліні був біженець – ЗМІЧоловік, який міг бути за кермом вантажівки, прибув до Німеччини в лютому 2016 року як біженець. За даними ЗМІ, він приїхав із Пакистану.

За кермом вантажівки в Берліні був біженець – ЗМІЧоловік, який міг бути за кермом вантажівки, прибув до Німеччини в лютому 2016 року як біженець. За даними ЗМІ, він приїхав із Пакистану.

Згідно з підрахунками, біженці становлять 16% всіх проживаючих у ФРН іноземців. В їх число входять претенденти притулку (36%), які вже отримали його (54%) і ті, чиє прохання про надання притулку було відхилено (менше 10%).

До категорії тих, хто шукає захист іноземців зараховують громадян, що приїхали в Німеччину, яким на батьківщині загрожує серйозна небезпека, але які не підпадають під дію Конвенції про статус біженців.

При цьому не враховуються ще 392 тисячі іноземців, які надали інформацію, що не дозволяє однозначно встановити, чи приїхали вони до Німеччини на гуманітарних підставах. У відомстві зазначили, що з грудня 2014 року кількість біженців в Німеччині виросло на 851 тисячу. Приблизно половина з них приїхала з трьох країн - Сирії (455 тисяч), Афганістану (191 тисячі) і Іраку (156 тисяч).

Як повідомлялося, в 2016 році країни Європейського союзу прийняли 710,4 тисяч біженців, що вдвічі більше, ніж роком раніше.

Тим часом, раніше в Німеччині зафіксували скорочення потоку біженців в країну


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...