Небойові втрати військовослужбовців є, основні причини - хвороби, порушення заходів безпеки та вживання алкоголю.
«Небойові втрати»: хто вбиває наших військовихЖурналіст Максим Кречетов – про небойові втрати в лавах Збройних сил України, які минулого року перевищили бойові.
Про це сказав міністр оборони України Степан Полторак в коментарі «112 Україна», повідомляє «Слово і Діло».
Три роки на посаді: як виконує обіцянки міністр оборони Степан ПолторакСимволічно, що міністра оборони призначили в День захисника України. «Слово і Діло» вирішило нагадати про основні обіцянки глави Міноборони.
«Небойові втрати, на жаль, ще є. Вони були з першого дня агресії Російської Федерації, причини абсолютно різні. Це буває, коли люди вмирають від хвороб, буває - від порушень заходів безпеки. На жаль, є випадки, коли особовий склад вживає спиртні напої», - сказав Полторак.
За його словами, кожен випадок розслідують і вживають заходів, щоб подібне не повторювалося.
Раніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос назвав кількість небойових втрат на Донбасі.
Нагадаємо також, що Полторак анонсував закупівлі нових БТР.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»