Названо головні загрози здоров'ю для українців

Читать на русском
Основною причиною смертності в Україні, особливо серед чоловіків, є серцево-судинні захворювання.

Основною причиною смертності в Україні, особливо серед чоловіків, є серцево-судинні захворювання.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я, пише «Слово і Діло» з посиланням на «УНІАН».

У МОЗ нагадали, що до серцево-судинних захворювань належать такі як ішемічна хвороба серця (серцеві напади), інсульт, підвищений артеріальний тиск (гіпертонія), захворювання периферичної артерії, ревматична хвороба серця, вроджені захворювання серця і серцева недостатність.

Найчастіше причиною таких захворювань є поведінка і звички людини: куріння, брак фізичної активності, нездорове харчування і надлишок алкоголю. Змінивши таку поведінку, людина зможе істотно знизити ризик серцево-судинних хвороб.

У МОЗ радять дотримуватися рекомендацій кардіологів, які допоможуть зберегти здоров'я серця.

Медики, перш за все, радять кинути курити, тому що саме куріння є однією з головних причин виникнення серцево-судинних захворювань. Протягом двох років після відмови від тютюну значно зменшується ризик ішемічної хвороби серця. Через 15 років ризик серцево-судинних захворювань знижується до рівня некурящого. Пасивне куріння також шкідливе для здоров'я серця.

Кардіологи наголошують, що для здоров'я серцево-судинної системи необхідно бути фізично активним. Регулярна фізична активність зменшує ризик серцево-судинних хвороб.

Медики також закликають стежити за масою тіла і дотримуватися збалансованого здорового харчування. Рекомендується вживати менше продуктів з високим вмістом насичених жирів.

Раніше в Держстаті підрахували кількість українців.

Нагадаємо, Україна витратить понад 2 мільярди на перепис населення.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: