В Україні знову зафіксовані спалахи чуми свиней

Читать на русском
В осередках захворювання проводяться заходи щодо локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів за останні дні отримала позитивний результат дослідження на африканську чуму свиней в Рівненській і Львівській областях.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на сайт Держприкордонслужби.

За інформацією, в особистому підсобному господарстві жителя села Острів (Рівненської області) було зареєстровано захворювання і загибель свиней. Крім того, в особистому підсобному господарстві жителя села Грозєво (Львівської області) також були зареєстровані захворювання і загибель свиней.

Названа сума збитків від африканської чуми свинейВ Асоціації тваринників озвучили суму понесених Україною збитків від африканської чуми свиней.

У Держпотребслужбі відзначили, що у Львівській області АЧС зареєстрована вперше. При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи 26 і 27 вересня був встановлений діагноз АЧС.

Із метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Дубенській та Старосамбірській райдержадміністраціях, рішеннями яких затверджені плани з ліквідації АЧС, визначені межі епізоотичних вогнищ, зон захисту та нагляду.

В осередках захворювання проводяться заходи щодо локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Раніше повідомлялося, що африканська чума вже поширилася на три області.

Нагадаємо, Польща побудує паркан проти диких кабанів.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал