САП «не знайшла» маєток Охендовського, показаний журналістами

Читать на русском
У САП поки що не змогли довести наявність у Михайла Охендовського маєтку в 600 квадратних метрів.

Слідчі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури поки що не змогли довести наявність маєтку площею 600 квадратних метрів у голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського.

Про це повідомив голова САП Назар Холодницький в ефірі програми «Право на владу», передає «Слово і Діло».

«Коли ми оголосили підозру, перше, що ми почали робити, це шукати цей маєток і доводити, що він належить цій людині. Гарна картинка в передачах, але слідство прокурорам доказів, що цей маєток належить Охендовському, не надало», – сказав Холодницький.

Він також нагадав, що провадження щодо Охендовського призупинено «в зв'язку з виконанням міжнародно-правових доручень».

«Детективи звернулися до нас із клопотанням, щоб ми відправили міжнародно-правові доручення до низки країн, назвати які я не маю права, щоб не нашкодити слідству. Ті дані, які ми можемо отримати, мають визначальне значення для провадження, щоб зібрати повністю доказову базу», – зазначив Холодницький.

Олексій ГончаренкоНародний депутат України
Гончаренко запевнив, що підтримає відставку голови ЦВК ОхендовськогоСказано 4 вересня 2017 р.Статус обіцянки: Виконано

«Як би залізобетонно у Фейсбуці не звучали доводи, вони мають бути підкріплені доказами», – додав він.

На уточнення ведучого, чи правильно він зрозумів, що наразі недостатньо доказів проти Охендовського, Холодницький відповів: «Ви правильно розумієте, що без отримання відповіді за міжнародно-правовими дорученнями ми слідство завершити не можемо, тому воно, згідно з пунктом 3 частини 1 статті 280 КПК, зупинено».

У 2015 році колишній «автомайданівець» Сергій Коба разом із журналістами показав сюжет про коштовний маєток і зазначив, що він належить Охендовському. Охендовський запевняв, що маєток у 600 квадратних метрів, продемонстрований активістами «Автомайдану», не його.

Нагадаємо, про призупинення слідства у справі Охендовського щодо «чорної бухгалтерії» Партії регіонів повідомлялося ще на початку червня.

У квітні НАБУ подало до САП остаточну версію підозри Охендовському.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал