«Укрнафта» скорочує персонал через непродовження ліцензій

Читать на русском
ПАТ «Укрнафта» скоротить інвестиційну програму через непродовження 9 ліцензій на видобуток нафти і газу та вивчає можливість скорочення персоналу.

ПАТ «Укрнафта» скоротить інвестиційну програму через непродовження 9 ліцензій на видобуток нафти і газу та вивчає можливість скорочення персоналу.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, пише «Слово і Діло».

«Укрнафта» змушена істотно скоротити інвестиційну програму в другій половині поточного року через непродовження 9 ліцензій на видобуток нафти і газу та пов'язаних з цим фінансових втрат. Компанія також розглядає низку заходів щодо зниження витрат, в тому числі заходи по скороченню персоналу в деяких структурних одиницях, з тим щоб забезпечити повну і своєчасну сплату податків. Компанія підготує відповідні плани і почне їх реалізацію до кінця поточного місяця», - йдеться в повідомленні.

Правління «Укрнафти» доручило підготувати план заходів щодо зниження витрат, який повинен забезпечити повні і своєчасні розрахунки за податковими зобов'язаннями. Заходи щодо зниження витрат включають припинення низки інвестиційних проектів і скорочення інвестпрограми як мінімум на 500 млн грн, що призведе до зниження рівня видобутку не тільки в поточному році, а й у наступних періодах.

Також вивчається можливість скорочення персоналу в деяких виробничих і сервісних підрозділах, яке може становити до 1,5 тисячі співробітників.

Раніше НАБУ провело обшук в головному офісі «Укрнафти».

Також «Укрнафта» зупиняє видобуток ще на 4 родовищах.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал