США планують дати на українську оборону майже півмільйона

Читать на русском
Комітет із питань асигнувань Палати представників Конгресу США пропонує у 2018 фінансовому році виділити не менше $410 млн на військову допомогу Україні.

Комітет із питань асигнувань Палати представників Конгресу США пропонує у 2018 фінансовому році виділити не менше $410 млн на військову допомогу Україні.

Про це сказано в повідомленні посольства України в США у Facebook, пишет «Слово і Діло».

Комітет представив проект закону про асигнування на потреби Держдепу США, зарубіжні операції і суміжні програми на 2018 фінансовий рік, яким виділяються кошти на програми підтримки України.

«Незважаючи на істотне скорочення загального бюджету Державного департаменту, кошторис допомоги Україні щодо зовнішньополітичного відомства Сполучених Штатів і причетних агентств збережено на рівні 2017 року - обсягом, не меншим 410,465 млн доларів», - йдеться в повідомленні.

Документ передбачає фінансування на оборонні цілі за програмою «Міжнародне військове фінансування» для України на рівні, не меншому від поточного бюджетного року, а також законодавчу можливість для виділення в разі потреби коштів для надання Україні додаткових кредитних гарантій.

Раніше США виділили Україні фіндопомогу на безпеку.

Нагадаємо, НАТО виділить Києву 40 млн євро на підтримку в таких галузях як командно-штабні можливості, кіберзахист і медична реабілітація.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал