Катар вимагатиме компенсацію через блокаду арабських країн

Читать на русском
Уряд Катару повідомив про формування комітету для відшкодування збитків, які були завдані в результаті блокади чотирма арабськими країнами.

Уряд Катару повідомив про формування комітету для відшкодування збитків, які були завдані в результаті блокади чотирма арабськими країнами.

Про це заявив катарський прокурор Алі Аль Маррі, повідомляє The Associated Press, пише «Слово і Діло».   За словами прокурора, комітет буде розглядати заяви приватних компаній, державних установ і приватних осіб. Водночас Маррі не уточнив деталі, додавши, що орган буде використовувати як внутрішні, так і міжнародні механізми, щоб вимагати компенсації, і наймати закордонні юридичні фірми для розгляду претензій.

«У вас є люди, які зазнали збитків, бізнесмени, які зазнали збитків, банки, які зазнали збитків, в результаті цієї блокади. І ті, хто викликав заподіяну шкоду, повинні виплатити їм компенсацію», - сказав катарський прокурор.

До складу щойно сформованого комітету, зокрема, входять міністр юстиції Катару і міністр закордонних справ.

Нагадаємо, Саудівська Аравія і її союзники Єгипет, Бахрейн і ОАЕ пообіцяли продовжити ізоляцію Катару після того, як Доха відхилила їх умови щодо відновлення дипломатичних і економічних відносин.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...