«Київпастранс» попереджатиме в Facebook про зміни маршрутів

Читать на русском
Для оперативного інформування пасажирів на офіційному сайті підприємства створені спеціальні розділи розкладу руху транспорту.

Комунальне підприємство «Київпастранс» створило окрему сторінку в Facebook для додаткового інформування киян про тимчасові зміни руху наземного громадського транспорту.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації, передає «Слово і Діло».

Віталій КличкоМіський голова Києва
Кличко обіцяє відкрити три нові станції міської електричкиСказано 10 жовтня 2014 р.Статус обіцянки: Не виконано

Різноманітні випадки (затори, ДТП, ремонтні роботи, перекриття руху, пошкодження контактної мережі) часто призводять до порушення роботи наземного транспорту, наприклад, зміни розкладу, блокування та зміни маршрутів. Тепер таку інформацію можна знайти на сторінці «Зміни руху/КП Київпастранс» у Facebook.

Також для оперативного інформування пасажирів на офіційному сайті підприємства створено спеціальні розділи «Пасажирам – Розклад руху» і «Пасажирам – Тимчасові зміни руху», де можна ознайомитися зі змінами руху наземного громадського транспорту.

Раніше «Київпастранс» назвав собівартість проїзду в наземному транспорті.

Нагадаємо, 16 січня 2017 року мер Києва Віталій Кличко повідомив, що до кінця 2017 року місто закупить сучасні трамваї 4-го покоління. Подивимося, чи зможе він виконати свою обіцянку.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: