Головним в ООН у боротьбі з тероризмом стане російський дипломат

Читать на русском
Глава Організації Об'єднаних Націй Антоніо Гутерріш планує призначити московського посланця у Відні на чолі новоствореного Бюро по боротьбі з тероризмом.

Глава Організації Об'єднаних Націй Антоніо Гутерріш планує призначити московського посланця у Відні на чолі новоствореного Бюро по боротьбі з тероризмом.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на інформацію чиновників і дипломатів, пише «Слово і Діло».

Посол Росії в міжнародних організаціях у Відні Володимир Воронков підтвердив, що зустрічався з Гутеррішем у вівторок. Очікується, що на цьому тижні буде оголошено про призначення, заявили чиновники і дипломати.

В ООН запропонували створити новий підрозділ по боротьбі з тероризмомУ Організації об’єднаних націй необхідно створити нове управління з контртероризму. Генсек організації заявив, що Управління має очолити його заступник.

«Боротьба з тероризмом - це одне з питань, де більшість країн може працювати з Росією», - сказав на умовах анонімності високопоставлений західний дипломат.

«У нас дуже різні погляди на те, що вважається тероризмом, і вважається відповідною реакцією на тероризм з боку Росії, але принаймні це дискусія, яку ми можемо легше вести, ніж в питаннях політичних справ або миротворчих процесах», - сказав дипломат.

Представники чотирьох з п'яти країн, що мають право вето в Раді безпеки ООН - США, Великобританія, Франція і Китай, за останні 10 років займали високі посади в штаб-квартирі організації в Нью-Йорку.

Трамп назвав НАТО застарілим через нездатність протистояти тероризмуДональд Трамп засумнівався у можливостях НАТО ефективно протистояти міжнародному тероризму.

Раніше в ООН озвучили три головні проблеми світу.

Також повідомлялося, що новим главою ООН став міністр закордонних справ Словаччини.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...