Депутат Закарпатської облради придбав автівку за 2,5 мільйона гривень

Читать на русском

Член обласної ради Закарпаття витратив солідну суму коштів на придбання транспортного засобу.
Владіслав Поляк

Депутат Закарпатської обласної ради Владислав Поляк придбав новенький автомобіль-позашляховик Toyota Land Cruiser VDJ200 2017 року випуску.

Таку інформацію він подав у повідомленні про зміну майнового стану, пише «Слово і Діло».

Автомобіль був придбаний ще 24 травня в ТОВ «Сервісний центр «Діамант» за 2,535 млн грн. Оскільки дане повідомлення було подано лише 22 червня, Поляк порушив закон про запобігання корупції, в якому говориться, що в разі суттєвої зміни майнового стану декларант повинен оповістити про це протягом 10 днів з моменту отримання доходу або придбання майна.

Згідно з е-декларацією за 2016 рік, депутат облради і його дружина володіють житловим (417,3 кв. м) і садовим будинками (195,6 кв. м) у Виноградові Закарпатської області, торговим центром, автомийкою, магазином, кафе та низкою земельних ділянок. Також сім'я Поляк має 5 транспортних засобів та купу цінного рухомого майна.

Попри такі статки та підприємницьку діяльність, сукупний річний дохід подружжя за 2016 рік складає всього 1,141 млн грн. Водночас, у готівці сім'я депутата тримає понад 6 млн грн, 299,5 тис. дол. і 201,329 тис. євро. Також є кошти, які були ними позичені третім особам: 255 тис. євро і 608 тис. дол.

Нагадаємо, чиновниця комунального підприємства Черкаської міськради придбала Porsche Cayenne.

Раніше науковий співробітник Академії прокуратури витратив понад 850 тис. грн на квартиру в столиці.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: