Міжнародна організація праці обіцяє Україні допомогу з пенсійною реформою

Читать на русском
Сторони домовилися про подальший розвиток співпраці у конкретних напрямках, зокрема, в частині впровадження пенсійної реформи.

Міністр соціальної політики Андрій Рева у рамках робочого візиту до Женеви провів зустріч з Генеральним директором Міжнародної Організації Праці Гаєм Райдером, який запевнив у подальшій підтримці України на шляху перетворень.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

«Гай Райдер відзначив покращення в Україні у напрямку соціального діалогу та позитивно оцінив докладені зусилля зі скасування мораторію на інспекцію праці. Генеральний директор МОП запевнив у подальшій підтримці України на шляху впровадження рушійних перетворень», - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що Рева поінформував керівника міжнародної організації про здобутки України в проведенні соціально-економічної політики та розповів про ті виклики, які сьогодні стоять перед Україною. Сторони домовилися про подальший розвиток співпраці у конкретних напрямках, зокрема, в частині впровадження пенсійної реформи.

Рева обіцяє, що пенсійна реформа буде запущена з січня 2017 рокуСказано 23 травня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

Крім того, міністр соціальної політики України та міністр праці, добробуту та соціального страхування Кіпру Зета Еміліаніду підписали в рамках 106-ї сесії Міжнародної конференції праці Меморандум про взаєморозуміння між міністерствами.

«Підписання зазначеного Меморандуму є важливим кроком для взаємовигідної співпраці між державами, адже Республіка Кіпр є однією з основних країн працевлаштування українських моряків», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 4 червня МВФ затвердив законопроект зі зміни пенсійної системи в Україні, розроблений Мінсоцполітики.

Також урядовий проект реформи схвалив і Всесвітній банк.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...