Держбанки не будуть докапіталізовуватися за рахунок бюджету

Читать на русском
Проект бюджетної резолюції на три роки не передбачає докапіталізацію держбанків з 2018 року за рахунок бюджетних коштів.

Проект бюджетної резолюції на три роки не передбачає докапіталізацію держбанків з 2018 року за рахунок бюджетних коштів.

Про це повідомила перший заступник міністра фінансів України Оксана Маркарова під час засідання комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності, передає «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Перша двадцятка банків завершила докапіталізацію – НБУНайбільші двадцять банків країни виконали свої зобов'язання щодо докапіталізації, в другій двадцятці банків 12 усе ще потребують збільшення капіталу.

«Зараз ми на фінальній стадії розробки бюджетної резолюції на три роки. Ми не передбачаємо з 2018 року будь-яких капіталізацій банків, це наша стратегічна позиція», - сказала Маркарова, представляючи проект реформування державного банківського сектора.

Раніше Нацбанк повідомив, скільком банкам потрібна докапіталізація. Також Нацбанк пропонує дрібним банкам добровільно розлучитися з ліцензіями.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: