Велодень у Києві: Кличко дав старт змаганням на оновленому велотреку

Читать на русском
Після спілкування з велосипедистами і пресою мер Києва на чолі однієї з колон попрямував з Софійської площі до оновленого велотреку, де дав старт першим змаганням.

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь в Велодні і дав старт велопараду, який влаштувала велоспільноті столиці.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу КМДА.

«Ми дуже раді, що Київ поступово стає велостолицейю. Все більше людей використовують велосипед, прямуючи на роботу або відпочинок. Наше завдання, щоб велосипед у Києві був такий же популярний, як у Голландії, де велосипедів значно більше, ніж автомобілів», - сказав Кличко.

Він зазначив, що поки Київ не зовсім зручний для пересування на велосипеді. Але столична влада поступово розвиває велоінфраструктуру.

«Ми плануємо розширити перелік велосипедних маршрутів ву місті і ввести експеримент - облаштувати велосипедні доріжки на вулицях, де є виділені смуги для громадського транспорту, як це реалізовано в багатьох країнах», - підкреслив мер.

Після спілкування з велосипедистами і пресою мер Києва на чолі однієї з колон попрямував з Софійської площі до оновленого велотреку, де дав старт першим змаганням.

«Я з великою радістю вітаю учасників перших змагань на оновленому Київському велотреку! А також вітаю шановних ветеранів велоспорту, які сьогодні тут з нами!» - звернувся до присутніх Кличко.

Він зазначив, що сьогодні - особливий день для всіх киян.

«Ми пам'ятаємо, в якому стані тут все було, коли ми разом з вами прийшли сюди навесні 2014 року. І пам'ятаю, як мало хто вірив, що можливе таке відродження велотреку. Тоді говорили, що хоча б прибрати на ньому сміття і не дати забудувати. Нам все вдалося. І я вітаю всіх з тим, що наш Київський велотрек отримав нове життя - велике, успішне, спортивне!»- підкреслив Кличко.

Раніше повідомлялося, що в суботу, 20 травня, буде обмежено рух транспорту центральними вулицями міста за маршрутом велопараду.

Також в КМДА анонсували урочисте відкриття оновленого Київського велотреку з екстрим-балетом, спортивно-цирковим перфомансом, а також відео-інсталяцією 3D про історію велотреку.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: