Генштаб повідомив про початок призову офіцерів запасу

Читать на русском
Найближчим часом в Україні розпочнеться призов офіцерів запасу, які отримали військові звання при закінченні відповідних військових кафедр.
Українські офіцери запасу

Найближчим часом в Україні розпочнеться призов офіцерів запасу, які отримали військові звання при закінченні відповідних військових кафедр.

Про це на брифінгу заявив заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України полковник Сергій Масловський, передає «Слово і Діло», посилаючись на УНН.

«Поки говорять дипломати, гармати мовчать»: як повернути Донбас?Директор Агентства моделювання ситуацій розповів, чому питання реінтеграції Донбасу не вийде вирішити суто політичним або військовим шляхом.

«Вже є рішення, і найближчим часом почнеться призов офіцерів запасу. Це ті офіцери, які отримали офіцерські звання, закінчивши відповідні кафедри військової підготовки, зараз вони перебувають у запасі. І зараз якраз особливий військовий період, коли вони нам потрібні», - повідомив Масловський.

Він уточнив, що ці військові будуть проходити відповідну військову службу офіцерів запасу за призовом.

Крім того, Масловський зазначив, що брати участь у військових діях у зоні АТО будуть тільки за власним бажанням. При цьому він не уточнив кількість офіцерів, яких планується призвати.

Нагадаємо, що Росія веде підготовку до активізації бойових дій на Донбасі, вважає начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

А народний депутат, координатор групи «Інформаційне опір» Дмитро Тимчук повідомив про те, що серед бойовиків ходять чутки про те, що Україна поверне контроль над територіями до кінця року, якщо терористи не проведуть наступ.

Відзначимо, 3 червня 2016 року Тимчук пообіцяв оприлюднити дані про спонсорів терористів «Луганської Народної Республіки» і виконав свою обіцянку.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал