Україна може отримати італійський газ

Читать на русском
Оператор національної газотранспортної мережі Італії, компанія Snam відкриває новий східний маршрут поставки, який дозволить постачати газ через Італію на Балкани і, можливо, в Україну.

Оператор національної газотранспортної мережі Італії, компанія Snam відкриває новий східний маршрут постачання палива, який дасть змогу постачати газ через Італію на Балкани і, можливо, в Україну.

Про це пише «Інтерфакс-Україна», інформує «Слово і Діло».

Snam планує завершити реверсний проект в Альпах у 2018 році, що дозволить Італії експортувати до 13 млрд кубічних метрів на рік через три пункти з'єднання.

Компанія отримає можливість експортувати газ до Франції, Німеччини, Словенії, Угорщини та Австрії до самого кордону зі Словаччиною. Звідти газ може поставлятися в Україну через двосторонній словацький трубопровід.

Ігор НасаликМіністр енергетики і вугільної промисловості України
Насалик заявив, що за 4 роки Україна зможе відмовитися від імпорту газуСказано 12 травня 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

Пункт з'єднання ГТС в Тарвізіо, де італійська система з'єднується з австрійською, має пропускну потужність до 18 млрд кубометрів на добу.

Як повідомлялося, запаси газу в ПСГ України за останній тиждень незначно скоротилися - до 8,3 млрд кубометрів.

Нагадаємо, перша європейська компанія почала зберігати газ в українських сховищах.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.