В Україні знизилися ціни на газ для промисловості

Читать на русском
Нафтогаз України знизив на травень ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету, на 2,7-2,8 відсотка.

«Нафтогаз України» знизив на травень ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету, на 2,7-2,8%, або на 182-195 гривень/тис. куб. м до 6 214-6 902 гривень/тис. куб. м.

Про це зазначається у прейскуранті «Нафтогазу», передає «Слово і Діло».

На Харківщині знайшли нове родовище газуПАТ «Укргазвидобування» отримало промисловий обсяг природного газу з розвідувальної свердловини глибиною 2,9 тис м. За попередніми розрахунками, приріст запасів газу на свердловині становить близько 200 млн кубометрів.

Ціна на газ «Нафтогазу» для промислових споживачів, які споживають від 50 тис. куб. м/місяць за умови відсутності заборгованості за газ і на умовах передоплати, встановлена на рівні 6 214 гривень/тис. куб. м.

Це на 2,8%, або на 182 гривень/тис. куб. менше встановленого для цієї категорії в квітні.

У користувачів на умовах оплати за фактом поставки - 6 902 гривень/тис. куб. м. Це на 2,7%, або на 195 гривень/тис. куб. м менше, ніж у квітні.

Існує ще 2 категорії споживачів: споживачі, у яких щомісячні обсяги споживання нижче 50 тис. куб. м; у яких щомісячні обсяги не регулюються; у яких щомісячні обсяги не регулюються і які до того ж мають заборгованість за газ перед компанією.

Для цих 2 категорій споживачів ціна товарного газу також знизилася на 2,7%, або на 195 гривень/тис. куб. м до 6 902 гривень/тис. куб. м.

Раніше стало відомо ім'я нового глави спостережної ради «Нафтогазу України».

Нагадаємо, в українських сховищах скоротилися запаси газу.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...