Україна втратила позиції в рейтингу туризму

Читать на русском
Україна втратила позиції в рейтингу туристичної конкурентоспроможності, знизившись на 12 рядків, порівняно з 2013 роком.

Україна втратила позиції в рейтингу туристичної конкурентоспроможності, знизившись на 12 рядків, порівняно з 2013 роком.

Про це пише «Слово і Діло».

Україна зайняла 88 місце з 136 в рейтингу туристичної конкурентоспроможності, який склали експерти Всесвітнього економічного форуму, тоді як в 2013 році вона перебувала на 76 позиції.

При цьому, в рейтингу організації за 2015 рік Україна представлена ​​не була у зв'язку з відсутністю «повних даних» про неї.

Поруч з Україною розташувалися такі країни як Гватемала, Туніс, Македонія і Гондурас. Росія ж зайняла 43 місце. У порівнянні з 2015 роком, вона піднялася на дві позиції.

Очолила рейтинг Іспанія. В першу десятку також увійшли Франція, Німеччина, Японія, Великобританія, США, Австралія, Італія, Канада і Швейцарія. Десяте місце зайняв Ємен.

Відзначається, що експерти склали рейтинг з урахуванням 14 головних параметрів, таких як: культурні ресурси, доступна інфраструктура, ціни, охорона здоров'я, рівень безпеки, міжнародна відкритість.

Раніше британські експерти склали рейтинг найменш затратних напрямків для європейського туризму.

Також було складено топ-рейтинг 10 найдорожчих міст для життя.

Нагадаємо, столиця України увійшла в десятку найдешевших за рівнем проживання міст світу.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: