Авіаподорожі Порошенка коштуватимуть українцям 35 мільйонів

Читать на русском
Нерегулярні авіаційні перевезення офіційних делегацій на чолі з українським президентом Петром Порошенком у 2017 році коштуватимуть понад 35 млн гривень.

Нерегулярні авіаційні перевезення офіційних делегацій на чолі з українським президентом Петром Порошенком у 2017 році коштуватимуть понад 35 млн гривень.

Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на дані системи закупівель ProZorro, інформує «Слово і Діло».

За даними системи закупівель, Державне управління справами уклало договір з Державним авіаційним підприємством «Україна» про закупівлю послуг з нерегулярних авіаційних перевезеннях офіційних делегацій на чолі з президентом України на 2017 рік.

Таким чином, ДП «Україна» у 2017 році буде забезпечувати авіаперевезення під час візитів Порошенка за кордон, а також буде здійснювати перельоти глави держави в межах України.

Як зазначено в договорі, загальна орієнтовна ціна договору становить 35,4 млн гривень, понад 30,4 млн гривень коштуватимуть візити Порошенко за кордон, а перельоти Україною коштуватимуть понад 4,9 млн гривень.

Тисяча днів президентства Порошенка: головні досягнення і провали ГарантаУ п’ятницю Президент України Петро Порошенко святкує 1000-денний ювілей перебування на посаду Глави держави.

«Ціна договору може бути зменшена за взаємною згодою сторін, шляхом укладення додаткової угоди», - йдеться в тексті документа.

У вартість рейсу, яка підлягає оплаті, враховані витрати, безпосередньо пов'язані з організацією, забезпеченням та виконанням рейсу.

Договір на авіаперевезення був укладений 27 березня.

Як повідомлялося, НБУ приверне систему ProZorro до продажу заставного майна.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: