Рева: монетизація пільг пройде в наступному році

Читать на русском
Спершу експеримент  монетизації пільг проведуть у Львівській області, а вже з 2018 року, за результатами цього експерименту, планується проведення повної монетизації пільг по всій країні.

Повна монетизація пільг в Україні пройде в 2018 році.

Про це повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева в середу на прес-конференції, - передає «Слово і Діло».

«Держава взяла на себе надмірні зобов'язання. Тому ми бачимо єдиний вихід з цієї ситуації - монетизація, тобто, грошова компенсація кожному пільговику замість надання пільг в натуральному вигляді», - заявив міністр.

Андрій РеваМіністр соціальної політики України
Рева обіцяє, що законопроект щодо монетизації пільг буде згодом подано на розгляд ВРУСказано 13 червня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

До 1 липня 2017 року експеримент по монетизації пільг проведуть у Львівській області, а вже з 2018 року, за результатами цього експерименту, планується проведення повної монетизації пільг по всій країні.

«Сьогодні на пільгові програми використовується до 15 млрд грн, це на рік. У 2018 році, якщо взяти всі програми, які повинні фінансуватися, це буде близько 20 млрд грн», - повідомив міністр.

Раніше, Рева розповів, скільки сімей в Україні отримують субсидії.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...