Порошенко затвердив порядок ротації членів НКРЕКП

Читать на русском
Глава української держави Петро Порошенко затвердив порядок ротації членів Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Президент України Петро Порошенко затвердив порядок ротації членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Відповідний указ глави держави №78/2017 був оприлюднений на його сайті, повідомляє «Слово і Діло».

«На виконання Закону України «Про НКРЕКУ» постановляю: затвердити наступний план ротації голови і членів НКРЕКУ, які перебували на посаді станом на день набрання чинності Законом України «Про НКРЕКУ», – йдеться в документі.

Павло РозенкоВіце-прем'єр-міністр України
Розенко обіцяє, що уряд ініціює перегляд розрахунку вартості електроенергіїСказано 5 липня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

Згідно з указом Президента члени НКРЕКУ Юрій Голляк і Володимир Євдокимов підлягають звільненню не пізніше 6 місяців із дня набрання чинності закону про НКРЕКУ; Вікторія Морозова і Борис Циганенко – не пізніш 12 місяців, а глава НКРЕКУ Дмитро Вовк і член регулятора Руслан Машляківскій – не пізніш 18 місяців.

Нагадаємо, НКРЕКУ підвищила тарифи на електроенергію.

Раніше віце-прем'єр-міністр Павло Розенко пообіцяв, що Кабінет міністрів ініціюють перегляд формули розрахунку вартості електроенергії.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...