Порошенко: Україна значно збільшила витрати на оборону

Читать на русском
За словами президента, інструментарієм гібридної війни Кремля на сьогоднішній день є інформаційна війна, поширення фейкових новин, сіяння паніки і зневіри.

З початку 2017 року видатки України на оборону перевищили 5% внутрішнього валового продукту.

Агресія Росії загрожує Україні по всій лінії кордону з РФ. Для порівняння: на початку 2014 року витрати держави на оборону становили 1% ВВП. Зараз цей показник в цілому перевищує 5%, - повідомив президент України Петро Порошенко на засіданні Ради регіонального розвитку, передає «Слово і Діло».

«У 2016 нашими спільними зусиллями ми довели ці витрати до 3,2% і не виключено, що цю частку доведеться збільшити ще. Якщо врахувати загальні витрати на оборону і безпеку, то вони вже перевищують 5% внутрішнього валового продукту», - сказав Глава держави.

Юрій ЛевченкоНародний депутат України
Левченко пообіцяв розбудовувати високотехнічну професійну армію за швейцарським зразкомСказано 26 вересня 2014 р.Статус обіцянки: У процесі

За словами президента, інструментарієм гібридної війни Кремля на сьогоднішній день є інформаційна війна, поширення фейкових новин, сіяння паніки і зневіри.

«Стимуляція і симуляція протестних рухів і маніпуляція у своїх інтересах деякими праворадикальними угрупованнями. Просування лукавої ідеї дострокових виборів, щоб посилити представництво лояльних до Кремля сил, відродження диверсійних груп, підготовка терористичних актів - ось далеко не повний інструментарій Кремля», - заявив Порошенко.

Як повідомлялося раніше з «ДНР» і «ЛНР» було отримано податків на 2,8 мільярда гривень.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...