МВФ квапить Україну щодо пенсійної реформи

Читать на русском
МВФ наполягає на обов'язковому проведенні пенсійної реформи в Україні, спрямованої на стабільне забезпечення пенсіонерів.

МВФ наполягає на обов'язковому проведенні пенсійної реформи в Україні, спрямованої на стабільне забезпечення пенсіонерів.

Таке пояснення озвучив під час брифінгу в четвер директор прес-офісу МВФ Джеррі Райс, передає власний кореспондент «Укрінформу», пише «Слово і Діло».

«Що стосується пенсій (в Україні – ред.), ми вважаємо, що пенсійна реформа має вирішальне значення для забезпечення стабільності пенсійної системи та здатності забезпечити кращі пенсії для людей, що завершили трудову діяльність, більшість з яких перебуває в скрутному становищі», - пояснив Райс позицію Фонду.

Він підкреслив, що український уряд «погодився в необхідності всеохоплюючої пенсійної реформи». Представник МВФ також повідомив, що українська сторона і Фонд зараз працюють разом над тим, якою має бути пенсійна система в Україні, і як до неї мають надходити асигнування.

За його словами, у МВФ чітко усвідомлюють виклики, які стоять зараз перед Україною і українським народом, і саме тому Фонд свого часу ухвалив рішення щодо програми розширеного кредитування для підтримки України.

Райс також запевнив, що МВФ ретельно перевіряє і тримає на контролі цільове використання українською стороною всіх траншів в межах програми кредитування.

Раніше в Мінфіні назвали день, коли Україна отримає четвертий транш від МВФ.

Нагадаємо, Україна отримала фінальну версію меморандуму з МВФ.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал