Кабмін має намір стимулювати українське автовиробництво

Читать на русском
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив створити систему стимулювання українського автовиробництва.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив створити систему стимулювання українського виробництва автомобілів.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «РБК-Україна».

Повідомляється, що Гройсман провів нараду з питань підтримки виробництва спеціальної вантажно-автомобільної техніки в Україні.

За підсумками обговорення прем'єр доручив першому віце-прем'єру - міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву і Національному комітету з промислового розвитку розробити систему стимулювання промислового виробництва в Україні.

«Потрібна якісна система стимулювання власного виробництва», - підкреслив прем'єр.

Окремо глава Кабміну наголосив на необхідності забезпечення високої якості всієї техніки, яка виробляється і закуповується. «Дуже важливо, щоб ми отримали якість виробництва. Кожному, хто використовує техніку, вона потрібна для переміщення і порятунку життя людей... З кожним автомобілем, який випускається з конвеєра, якість повинна підвищуватися. Це дозволить в тому числі розширювати горизонти експортного потенціалу нашого машинобудування», - сказав він.

Нагадаємо, в грудні 2016 року українські підприємства виробили 678 автомобілів, що на 63% менше, ніж в аналогічному періоді 2015 року, і на 22,7% менше, ніж в попередньому місяці.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: