Призначення в СБУ: Порошенко зробив низку кадрових перестановок

Читать на русском
Порошенко призначив начальником департаменту контррозвідки Служби безпеки України Олексія Петрова і змінив начальників управлінь СБУ в Херсонській, Сумській Миколаївській, Тернопільській та Запорізькій областях.

Президент України Петро Порошенко призначив начальником департаменту контррозвідки Служби безпеки України Олексія Петрова і змінив начальників управлінь СБУ в Херсонській, Сумській Миколаївській, Тернопільській та Запорізькій областях.

Відповідний указ оприлюднено на офіційному сайті глави держави, передає «Слово і Діло».

Згідно з указом, начальником Департаменту контррозвідки СБУ став Олексій Петров, а начальником Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ призначено Олександра Климчука. Також президент призначив начальником Департаменту захисту національної державності СБУ Віктора Кононенка.

Крім того, начальником Управління СБУ в Херсонській області буде Данило Доценко, а спецслужбу в Сумській області очолить Владислав Косинський. На Миколаївщині очільником СБУ стане Олексій Лях, на Тернопільщині – Віталій Найда, а начальником Управління СБУ в Запорізькій області призначено Олександра Хилька.

Раніше повідомлялося, що СБУ відкрила справу за фактом закупівель УЗ бракованих запчастин на 20 мільйонів гривень.

Нагадаємо, СБУ не буде забороняти Ле Пен в'їзд в Україну через «російський Крим».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...