Кістіон не встиг у 2016 році відремонтувати дві траси

Читать на русском
Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон не впорався із завданням завершити в 2016 році ремонт трас Кишинів-Полтава та Одеса-Рені.
Володимир КістіонФото: УНІАН

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон не зміг забезпечити обіцяний ремонт траси Кишинів-Полтава та 18 відрізків шосе Одеса-Рені.

Про це за результатами перевірки обіцянок чиновника повідомляє «Слово і Діло».

Володимир КістіонВіце-прем'єр-міністр України
Кістіон запевняє, що у 2016 році відремонтують трасу Кишинів — ПолтаваСказано 4 липня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

Обидві обіцянки він дав 4 липня, й кожна з них мала бути виконана до кінця 2016 року.

Проте, коли «Слово і Діло» вирішило перевірити стан виконання цих зобов’язань, з’ясувалося, що попри те, що на низці ділянок дороги Кишинів-Полтава ремонтні роботи минулоріч проводилися, завершені вони були не всюди. Частину обсягу робіт виконати не встигли через настання несприятливих погодним умов і перенесли на 2017 рік. Планується, що цьогоріч завершення ремонту фінансуватиметься з бюджетів усіх рівнів.

Володимир КістіонВіце-прем'єр-міністр України
Кістіон пообіцяв, що у 2016 році буде відремонтовано мінімум 18 відрізків автодороги Одеса — РеніСказано 4 липня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

Що ж до 18 відрізків траси Одеса-Рені, то й тут роботи виконані не повністю. Станом на середину січня 2017 року «Автодор» відремонтував лише 12 найбільш зруйнованих ділянок дороги протяжністю 56,2 км. Ремонтні роботи на решті ділянок відкладені на 2017 рік.

Загалом у досьє Кістіона 11 обіцянок, жодна з яких поки не виконана. А от провалених зобов’язань у міністра вже 3.

Загальний рейтинг відповідальності українського уряду можна переглянути за посиланням.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...