МЗС Німеччини й Франції: санкції можна скасувати тільки після виконання Мінська

Читать на русском
Скасування санкцій проти Росії залежить від прогресу в реалізації мінських угод щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.
Зігмар Габріель

Скасування санкцій проти Росії залежить від прогресу в реалізації мінських угод щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це заявив новий міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на Reuters.

Як повідомляється, на спільній прес-конференції глави МЗС Німеччини і Франції Зігмар Габріель і Жан-Марк Еро заявили, що з питання скасування санкцій проти Росії в їхніх країн позиція однакова. Зокрема, глава МЗС Німеччини зазначив, що будь-які кроки для скасування санкцій проти Росії повинні бути прив'язані до прогресу в мирному процесі.

Медведєв: Росії треба розпрощатися з ілюзіями про зняття санкційПрем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія повинна розлучитися з ілюзіями про швидке скасування західних санкцій.

«Ми в Німеччині і Франції маємо чітку позицію щодо санкцій... Ми хочемо реалізації мінського мирного процесу... І це єдиний спосіб для скасування санкцій», – розповів Габріель.

Крім того, він підкреслив, що Німеччина і Франція повинні виражати сильні і єдині позиції з певних питань. Зокрема, він зазначив, що Франція та Німеччина створять двосторонні робочі групи для вирішення питань по Україні і Росії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава МЗС Угорщини виступив за скасування санкцій проти Росії. Крім того, учора радник Дональда Трампа Келліенн Конуей розповіла, що розглядається скасування санкцій проти Росії.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.